Święcenia prezbiteratu dk. mgr Grzegorza Wyszyńskiego

17 czerwca tr. w Kościele Starokatolickim w Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się święcenia prezbiteratu ks. dk. mgr Grzegorza Wyszyńskiego.

Dk. mgr Grzegorz Wyszyński jest doktorantem teologii starokatolickiej na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Święcenia diakonatu przyjął z rąk ks. bp Sylwestra Bigaja - ordynariusza diecezji kanadyjskiej PNCC.
Szafarzem święceń prezbiterartu będzie J.E. ks. bp Wojciech Zdzisław Kolm - biskup Kościoła Starokatolickiego, na co dzień sprawujący urząd proboszcza parafii starokatolickiej p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Wojcieszowie.

Wszystkich wiernych, sympatyków, rodzinę i przyjaciół zapraszamy na Uroczystą Mszę Świętą wraz ze święceniami prezbiteratu do parafii starokatolickiej p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 143. Początek Mszy Świętej o godz. 12:00.