Święcenia prezbiteratu dk mgr Piotra Janowskiego

14 sierpnia tr. w Kościele Starokatolickim w Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się święcenia prezbiteratu ks. dk mgr Piotra Janowskiego.

Dk mgr Piotr Janowski od marca tr. pełnił posługę diakońską w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kamiennej Górze. Święcenia diakonatu przyjął z rąk ks. biskupa Wojciecha Zdzisław Kolma - biskupa pomocniczego Kościoła Starokatolickiego.

Szafarzem święceń prezbiteratu będzie J.E. ks. abp Artur Robert Wieciński - Zwierzchnik Kościoła Starokatolickiego.

Wszystkich wiernych, sympatyków, rodzinę i przyjaciół zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą wraz ze święceniami prezbiteratu do parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Wojcieszowie, przy ul. Górniczej 8. Początek Mszy Świętej o godz. 13:00.